بیل گیتس، مالک مایکروسافت، این را میگوید: محتوا پادشاست .برای وبمستران و طراحان وب، این اصل پذیرفته است که هر چه سایتی بهتر طراحی شود، بستر مناسبتری برای بازاریابی دیجیتال فراهم میکند.از سویی دیگر، یکی از مولفه های برتر در بازاریابی دیجیتال و بهبود سئوی سایت، تولید محتواست. در این مقاله در سایت تبلیغات در گوگل پارینا این موضوع را بررسی میکنیم.

هر چه این محتواها، دقیق تر، منظم تر و تالیفی تر باشند، به بهینه سازی سایت و اعتبار آن کمک میکنند.سایتی را در نظر بگیرید که به هنگام گشت و گذار در آن، مطالبی که پاسخ سوال شما باشند را ندارند، در این صورت آیا به همکاری با آن فکر میکنید؟

کمی دور از ذهنست.موسسه اعزام دانشجویی را در نظر بگیرید که برای اطلاع از شرایط مهاجرت تحصیلی به آن رجوع کرده اید.اگر مطالبی که در آن بارگذاری شده، کارگشا نباشد، به راحتی و با یک کلیک از آن خارج و وارد سایت دیگری میشوید.در این شرایط مدیر وب اول، قاعده بازی در دنیای دیجیتال را نمیدانسته و نتیجه را واگذار کرده است.

همانطور که تبلیغات هزینه نیست، بهبود کیفیت آن هم هزینه نیست به این معنا که هر گاه، بازاریابی اینترنتی با لوازمش همراه شود، سودآوریش بیشتر هم میشود، به عبارت دیگر، از هزینه اولیه آن کاسته و سود بیشتری به جیب مدیر وب سرازیر میشود.

تولید محتوا از همین لوازمست که هم به سئوی سایت و سرچ طبیعی گوگل، کمک میکند، هم به کاهش هزینه های تبلیغات در زمینه گوگل ادوردز.این به آن معناست که گوگل بهای مطالب شما را میداند و بخاطرش، تخفیف قائلست.گوگل طرفدار محتوای تازه و تالیفی است و کپی را دوست ندارد.

محتوای سایت؛ یک مولفه مهم

متخصصان پارینا، بر این باورند که سایتی موفق تر در حوزه گوگل ادوردز، فعالیت میکند که صاحبش، محتوای خوبی در آن بارگذاری کرده باشد.تصاویر مرتبط و فیلم های آموزشی هم از خانواده محتواهای تولید شده به حساب می آیند؛ بنابراین گردآوری همه این مولفه ها برای یک سایت، فواید طولانی مدت دارد.

تولید محتوا به جهت انرژی ای که از جهت زمان و هزینه گذاشته میشود، میبایست مدیریت شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.بنابراین تولید محتوای آماتور امکان پذیرست اما آنچه نتیجه صد در صدی را به چشم صاحب سایت تقدیم میکند، تولید محتوایی حرفه ای با همه لوازمش است که پیش ازین ذکر آن رفت.بنابراین تولید محتوای حرفه ای، میتواند سکوی مطمئنی برای ارتقای جایگاه یک سایت باشد.شاید آنموقع باشد که حرف جناب بیل گیتس بر ما روشن گردد.

حتما در زمان نوشتن محتوا به نکات مهمی از جمله سئو و خوانایی توجه فرمایید تا در سرچ کنسول ایرادات و اشتباهات کارتان به حداقل برسد. در زیر به نکات مهمی اشاره میکنیم که قاعدتا برای انتشار یک محتوای ایده آل و استاندارد مفیدفایده خواهد بود.

شرایط استاندارد تولید محتوا

برای تولیدمحتوای استاندارد میبایست حداقل متنی با حداقل هفتصد کلمه منتشرنمایید اما اصولا متن های هزارکلمه ای بیشتر توصیه میشوند. تصاویر مناسب و مرتبط با اندازه های تاییدشده جزء مهمی از تولید محتوا هستند. بعلاوه اینکه اصول سئو باید مو به مو و با دقت در زمان نوشتن محتوا و بارگذاری آن رعایت شوند.

اساسا بوقت انتشار متن و محتوایی آنچه بسیار اهمیت دارد مربوط به دو بخش سئو و خوانایی است که گرچه گفته میشود اهمیت سئو بیشتر است اما توصیه ما توجه به نکاتیست که خوانایی را موردتایید جداکثری قرارمیدهد. خوانایی یک محتوا زمانی بیشتر میشود که هیچیک از پاراگراف ها بیش از صدوپنجاه کلمه نباشند و هیچیک از زیرعنوان ها بیش از سیصد کلمه.پس لطفا به هنگام انتشار محتوا به این نکات توجه داشته باشید.

امیدواریم که خواندن این مقاله با عنوان محتوا پادشاست برای شما مفید بوده باشد. از شما دعوت میکنیم جهت آشنایی بیشتر با موضوع تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز، به بخش بلاگ سایت پارینا مراجعه فرمایید. همچنین شما میتوانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان پارینا طی ساعات کاری تماس حاصل فرمایید. اگر چناچه مایل به ارسال پیام بودید ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام شرکت راه دیگر ارتباطی با مشاوران ماست.

لازم به ذکر است که هزینه پکیج ها در سایت پارینا با توجه به نوسان نرخ ارز تغییر خواهد کرد. توضیحات تکمیلی در بخش تعرفه ها درج گردیده است. همه پکیج ها مطابق ارز بات تایلند محاسبه میگردد و شامل ارز دیگری نمیشود.

 

با ما موفقید.

keyboard_arrow_up