لینک طعمه ،استراتژی جدید و موثر برای لینک سازی های اثر گذار و با کیفیت در مقیاس انبوهست.از آنجاییکه با یکبار تولید محتوا میتوانید به کارهای دیگر بپردازید، لینک طعمه، عالیترین استراتژی برای لینک سازی به شمار میرود.به اینصورت که بعد از تولید محتوا، لینک مورد نظر از طریق اشتراک گذاری و پیوند محتوا توسط کاربران اینترنتی، منتشر میشود.با این وجود باید بدانیم، دقیقا منظور از لینک طعمه چیست. با سایت تبلیغات در گوگل پارینا همراه باشید.

لینک طعمه نوعی محتوای انگیزشی است که در نتیجه استفاده از آن، میتوان از سایت های دیگر لینک بدست آورد.با وجود صنعتی موفقیت آمیز در مورد لینک سازی طعمه، سادگی بدست آوردن لینک ها و فعالیت شبکه های اجتماعی با استفاده از این استراتژی، بسیار قابل توجه است.

برای انجام این کار، باید محتوایی رایگان و با قابلیت اشتراک گذاری، ایجاد کنید.این محتوا باید ارزشمند باشد، چنانکه بتوان برای آن ارزش پرداخت پول تعیین کرد.جهت ایجاد چنین محتواهایی بهتر است از تخصص خود، استفاده و یا پژوهشگرانی را برای قرار دادن محتوای مفید استخدام کنید.

این محتواها را بر روی یک صفحه سفید به صورت 10 فهرست برتر، قرار دهید همچنین میتوانید برای درک ساده تر از اینفوگرافی و یا یک منبع قابل دانلود استفاده کنید، سپس با ایجاد انگیزه، بازدیدکنندگان را نسبت به خواندن و اشتراک گذاری این محتوا، تشویق کنید.علاوه بر این میتوان با بهره مندی از سایت و شبکه های اجتماعی، این محتوا را بهبود داد و در پایین محتوا، خوانندگان را برای اشتراک گذاری این پست، تشویق کرد.

یافتن لینکهای طعمه محبوب

ساده سازی در اشتراک گذاری محتوا، منجر به افزایش حد اکثری نتایج خواهد شد.مرحله بعدی، یافتن طعمه ی لینک محبوب در صنعت یا جایگاه خود است.به منظور استخراج فهرستی از سایت های مرتبط با محتوای محبوب در موقعیت شغلی خود، از ابزار تحلیل لینک مانند اهرفس یا اوپن سایت اکسپلورر استفاده کنید.

برای این کار میتوانید ایمیلی را برای صاحبان وبلاگ ها و وب سایت ها ارسال و آنها را نسبت به منابع بهتر و بیشتر سایت خود مطلع کنید.انتشار متن خبری در مورد محتوای لینک طعمه، میتواند روش خوبی برای وارد شدن به سطح بعدی طعمه کردن لینک باشد.استفاده از یک مطلب خبری، لینک را در معرض صدها روزنامه نگار قرار میدهد و باعث افزایش شانس جذب پوشش رسانه ای میشود.اگر به آشنایی با نحوه حمله موفق لینک طعمه علاقه دارید، در ادامه فهرستی از این مثال ها آورده شده است:

سئو وردپرس

https://yoast.com/articles/wordpress-seo

جاست دی واک، فردی شناخته شده در صنعت سئو است، در برخی از قسمت ها این موضوع به دلیل آموزش یک صفحه ای و برای سئو وردپرس است که هر ماه به روزرسانی میشود.این آموزش در طی این سالها، لینک ها و به اشتراک گذاری های بسیاری کسب کرده است.

101 Motivational Business Quotes

http://www.quicksprout.com/2009/12/07/101-motivation-business-quotes

مثال عالی مربوط به مقاله ای فوق العاده در مورد لینک طعمه است که به صورت ویروسی منتشر شده است و میتواند سرمایه گذاری با هزینه نسبتا کمی باشد.

انواع لینک های طعمه:

1- اینفوگرافی ها

2- راهنمایی افراد مبتدی

3- راهنمایی های خودآموز

4- افشای اخبار

5- ده فهرست برتر

6- گزارش های صنعت

پیکتو چارت – شروع رایگان

Home

این ابزار، خدمات بسیار عالی در زمینه اینفوگرافی ارائه میدهد که بسادگی و با کشیدن و رها کردن میتوان در عرض چند دقیقه، اینفوگرافی مورد نظر را در سایت قرار داد.

پرلاگ

http://www.prlog.org

پرلاگ به ارائه سطح اولیه ای از خدمات انتشار خبر رایگان میپردازد و با پرداخت یک مبلغ اضافی میتوان پوشش اضافی در این زمینه بدست آورد.

پی آر نیوز وایر

http://www.prnewswire.com

بسیاری از شرکت های PR ،پس از نوشتن یک مطلب خبری، آن را برای پی آر نیوز وایر منتشر میکنند و در مقابل انجام این کار، از این شرکت پول دریافت میکنند.بنابراین میتوانید با حذف واسطه، خودتان مطلب خبری بنویسید، همینطور میتوانید با تنها پرداخت درصدی از هزینه استخدام یک عامل PR، PR عظیمی دریافت کنید.پکیج های این مجموعه از مبلغ 425 دلار آغاز و برای سندیکای افزایشی، افزایش می یابد.[1]

  1.یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو با استفاده از استراتژی های بازاریابی هوشمند،کلارک،آدام.م: یاسینی،الهام السادات[1]

امیدواریم که خواندن این مقاله با عنوان لینک طعمه؛ یک استراتژی جدید برای شما مفید بوده باشد. از شما دعوت میکنیم جهت آشنایی بیشتر با موضوع تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز، به بخش بلاگ سایت پارینا مراجعه فرمایید. همچنین شما میتوانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان پارینا طی ساعات کاری تماس حاصل فرمایید. اگر چناچه مایل به ارسال پیام بودید ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام شرکت راه دیگر ارتباطی با مشاوران ماست.

لازم به ذکر است که هزینه پکیج ها در سایت پارینا با توجه به نوسان نرخ ارز تغییر خواهد کرد. توضیحات تکمیلی در بخش تعرفه ها درج گردیده است. همه پکیج ها مطابق ارز بات تایلند محاسبه میگردد و شامل ارز دیگری نمیشود.

 

با ما موفقید.

keyboard_arrow_up