در حال حاضر برای همگان قابل دسترس است، زمانی که طراحی جدید تبلیغات در گوگل را معرفی کردیم، هدف ما ساده بود.تبلیغات در گوگل را سریع تر و قابل اعتمادتر معرفی کنیم که شما را در رسیدن به اهداف کاریتان کمک کند.همین امروز شروع کنید.طراحی جدید تبلیغات در گوگل برای همه آگهی دهندگان قابل دسترس است.

با این طراحی جدید و اکانت اختصاصی گوگل Dedicated Google account ادوردز میتوانید کیفیت تبلیغتان را تقویت کنید.شما با اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل و امکاناتی که از سرویس های تبلیغاتی میگیرید قادر خواهید بود بهترین عملکرد را تجربه نمایید.در حالیکه اگر تبلیغات شما را روی یک اکانت مشترک ران کنند ممکن است آگهی شما یک درمیان نمایش بگیرد.در این ارتباط مواظب افراد سودجو باشید.

آنها ممکن است بدون اطلاع شما چنین کاری را انجام دهند در حالیکه از شما هزینه ی اکانت اختصاصی دریافت میکنند.شرکت پارینا این تضمین را به شما میدهد که یکایک اکانت هایتان را بصورت اختصاصی بسازد.حتی اگر شما چندین سایت خود را به ما بسپارید به تعداد سایت هایتان اکانت اختصاصی گوگل ادز برای شما میسازیم.

با طراحی جدید گوگل سریع تر و بیشتر تبلیغ کنید :

ابتدا شما متوجه خواهید شد که سرعت لود تایم صفحات افزایش پیدا کرده- به طور متوسط ۲۰ درصد سریعتر- بنابراین شما می توانید خیلی سریع به اطلاعات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید .ما موانع دست و پاگیر را حذف و مسیر را برای شما ساده تر کرده ایم .

بنابراین شما میتوانید در مدت زمان کمتری ، کارهای بیشتری را انجام دهید . به عنوان مثال افزودن چندین ad extention به کمپین خود در یک مرحله .مشتریانی مثل Iprospect North به ما میگویند با استفاده از طراحی و دیزاین جدید به طور متوسط  در ۳۰ درصد از زمان در هنگام استفاده از اکانت گوگل صرفه جویی کرده اند .

در نهایت، دسترسی آسان به اطلاعات کلیدی در مورد مشتریان ، مانند نمایش روزها و ساعتهایی که آنها بیشتر با کسب و کار شما در ارتباط هستند ، به شما امکان میدهد تا اقدامات فوری را جهت دریافت نتایج بهتر انجام دهید.ممکن است مشاغل شما مبتنی بر دانش تجربی یا آکادمیکتان باشد اما این هیچ ارتباطی به حوزه تبلیغاتی گوگل ندارد.

پیشه ی شما ممکن است تعمیرات ساختمانی و ایزوگام سقف خانه ها باشد یا خدمات پزشکی.خوشبختانه در حالتی که سایت شما قابلیت های لازم را دارا باشد امکان سفارش آگهی های گوگل ادز برای شما فراهم است.در این حوزه و پیش از ثبت سفارش مشاوره های لازم را از متخصصان پارینا به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

یکی از مشاوره های تخصصی پس از آنالیز پیج مربوط به محتوای سایت شماست.در راستای تکمیل این توضیحات باید بگوییم تولید محتوای متنی و تصویری از مهم ترین ابزارها و عوامل تقویت سایت شما هستند که کاهش هزینه های کلیکی را در پی دارند.به هنگام ذکر نکات کلیدی مشاوران پارینا این مطالب را با شما درمیان خواهند گذاشت.

افزونه های جدید جهت کمک به رسیدن به اهداف شما :

افزایش تماس با تجارت شما و بیشتر شدن تعداد تماس ها با تلفن شما بسیار ارزشمند است.بنابراین به ابزارهایی نیاز دارید که شما را به اهداف تجاری منحصر به فردتان کمک کنند.افزونه های جدید مانند تنظیمات پیشنهاد تماس و لندینگ پیج را برای این اهداف و فراتر از آنها ساخته اند.

گاهی ممکن است مشتریان با دیدن اطلاعات تماس شما در صفحه ی اول گوگل اصلا وارد صفحه نگردند و مستقیم با شما تماس بگیرند.که این خود باعث صرفه جویی در هزینه ها و بهترین نتیجه گیری را به همراه دارد.

سریعتر شدن عملکرد تبلیغات در گوگل:

ما از داستانهایی که از مشاغل مختلف در سرتاسر جهان ،بزرگ یا کوچک، می شنویم، الهام میگیریم.از یک آژانس بریتانیایی که تبلیغات در گوگل باعث افزایش مشتریانش فراتر از حد تصور و اهدافش گشت تا آنجا که یک آبمیوه فروشی که رشد سه برابری فروشش تجربه کرد.

به تجربیات حرفه ای خود که رجوع میکنیم بسیاری از صاحبان مشاغل را سراغ داریم که کسب و کارشان با این شکل از تبلیغات موفق تر به راه خود ادامه میدهد.کافیست تا کلمات کلیدی شغلتان را در گوگل جستجو کنید.خواهید دید تعدادی از رقبایتان با برچسب آگهی در صفحه ی اول گوگل به تماس مشتریان پاسخ میدهند.

این امکانی است که شما هم میتوانید از آن کمک بگیرید و زنگ خور کسب و کارتان را افزایش دهید.امیدواریم خواندن این مقاله درباره ی طراحی جدید تبلیغات در گوگل و دیگر مقالات تیم تولید محتوا در بخش بلاگ سایت پارینا برای شما سودمند باشد.

لطفا برای تبلیغ در گوگل و مشاهده پلان های و جزئیات بیشتر به صفحه اصلی سایت پارینا مراجعه فرمایید.

با ما موفقید.

keyboard_arrow_up