تبلیغات و بخصوص زیرشاخه مهم آن تبلیغات در گوگل یکی از مهمترین مسائلی است که امروزه بخشی از زندگی ما را فرا گرفته است.همیشه انتقادی که به قهرمان های اجتماعی وارد است از سوی افرادی که در سایه قرار دارند این است که میگویند اگر ما هم مثل آنها تریبون داشتیم و دیده میشدیم قهرمان ملی میشدیم.

این انتقاد تا حدودی درست بنظر میرسد چرا که در فساد های اجتماعی باند هایی تشکیل میشود که زمینه را برای دیده شدن برخی از افراد مهیا میکند. ولی این یک روی سکه است روی دیگر سکه توانایی افراد در دیده شدن است.دیده شدن هم نوعی توانایی و هنر محسوب میشود.شاید خیلی از بازیگران هالیوودی هستند که علیرغم توانایی هایشان کمتر دیده شده اند یا خیلی از ورزشکاران مطرح دنیا.
مسی و رونالدو حاکمان بلامنازع دهه ی اخیر فوتبال بوده اند.هر چند که هیچ شکی در توانایی های آنها نیست ولی عده ای معتقدند که نمیتوان نقش بنگاه های تبلیغاتی را در موفقیت آنها نادیده گرفت .نکته ی جالبی که در مورد تبلیغات وجود دارد این است که یک برند ،یک شخص و… .

ابتدای کار باید تبلیغ شوند اما پس از مدتی خودشان زمینه ای را برای تبلیغات دیگران فراهم میکنند.کریستیانو رونالدو که شاید تا چند سال پیش آرزوی بازی کردن مقابل تیم های بزرگ را داشت. امروزه به یکی از غول های تبلیغاتی دنیای فوتبال بدل شده است. تا جایی که برای هر پست تبلیغاتی که در صفحه ی اینستاگرامش منتشر میکند ۷۵۰هزار دلار دریافت میکند.

سلبریتی ها و تبلیغات

درست است که سلبریتی ها امروزه در تبلیغات نقش مهمی را ایفا میکنند ولی این نکته باید به عامه ی مردم آموزش داده شود که اگر محصولی توسط سلبریتی ها تبلیغ میشود دلیل بر کیفیت آن نیست. درواقع تبلیغات باید اینطور باشد که برند را معرفی کند تا مردم با آن آشنا شوند و درباره ی آن تحقیق کنند نه اینکه طوری تلقی شود که چون فلان سلبریتی چنین محصولی را تبلیغ میکند حتما با کیفیت است در صورتی که این چنین نیست. و ما باید این مسئله را در جامعه نهادینه کنیم که تبلیغات یعنی معرفی یک محصول که به تصمیم گیری ما کمک خواهد کرد نه تصمیم گیری یک سلبریتی از جانب ما.

در گوگل ادوردز هم چنین شرایطی حاکم است.شرکت های تبلیغاتی در کوتاهترین زمان ممکن سایت ها ی برند های مختلف را به صفحه ی اول گوگل می آورند.چه برند های با کیفیت چه برند هایی که از لحاظ کیفیت در سطح پایینی قرار دارند.مخاطب این تبلیغات باید هوشمندانه عمل کند و درمورد هر برند تحقیقات لازم را به عمل آورد.

فساد در تبلیغ ها

هرچند اگر قرار بر فساد باشد کار برای ما خیلی سخت میشود که تصمیم درست را بگیریم.فساد در جوامع امروزی تا حدی گسترده شده است. که همین چند سال پیش مشخص شد نویسندگان یکی از‌کتاب های مرجع در زمینه ی داروشناسی با یکی از کمپانی های مطرح داروسازی قراردادی بسته اند. که در ازای دریافت مبلغ هنگفتی پول نام داروی تولیدی توسط این شرکت را به عنوان خط اول درمان بیماری ای بگذارند در صورتی که آن دارو دیگر برای بیماری مورد نظر موثر نبود واین یعنی فساد فراگیر شده است و ما در بستری از فساد فراگیر به روزمرگی هایمان ادامه میدهیم.

آنتوان چخوف نمایشنامه نویس معروف روسی در نمایشنامه ی دایی وانیا میگوید: ما‌گرفتار فسادی هستیم که نتیجه ی تنازع و کشمکش مذبوحانه برای بقاست.ما گرفتار فسادی هستیم که حاصل تنبلی و جهل و فقدان کامل درک و فهم صحیح است.

آدم برهنه و گرسنه و مریض برای حفظ بقای خودش، برای زنده نگه داشتن بچه هایش ناهوشیار و از روی غریزه به هرچه که گرسنگی اش را رفع کند و گرم نگهش دارد مثل زالو میچسبد و نابودش میکند بدون اینکه به فردای خود بیندیشد و آینده را ببیند.هم اکنون همه چیز نابود شده بدون اینکه چیزی بوجود آمده باشد که جایش را بگیرد.

درباره سایت تبلیغات در گوگل پارینا

امیدواریم که خواندن این مقاله با عنوان تبلیغات چیست؟ برای شما مفید بوده باشد. از شما دعوت میکنیم جهت آشنایی بیشتر با موضوع تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز، به بخش بلاگ سایت پارینا مراجعه فرمایید. همچنین شما میتوانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان پارینا طی ساعات کاری تماس حاصل فرمایید. اگر چناچه مایل به ارسال پیام بودید ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام شرکت راه دیگر ارتباطی با مشاوران ماست.

لازم به ذکر است که هزینه پکیج ها در سایت پارینا با توجه به نوسان نرخ ارز تغییر خواهد کرد. توضیحات تکمیلی در بخش تعرفه ها درج گردیده است. همه پکیج ها مطابق ارز بات تایلند محاسبه میگردد و شامل ارز دیگری نمیشود.

 

با ما موفقید.

keyboard_arrow_up