توجه به اهمیت تبلیغات از کجا شروع شد؟ برای پاسخ به این پرسش، شما را دعوت به خواندن این مطلب در سایت تبلیغات در گوگل پارینا میکنیم.آدمی از زمانی که چشم به روی جهان خود باز میکند طبیعتا غریزه ای دارد برای اثبات توانایی های خود به دیگران و تمام تلاش خود را انجام میدهد تا امر مربوطه را به بهترین شکل انجام دهد.

اما چه بسیارند افرادی که توانایی خارق العاده ای دارند ولی در بروز آنها به دلایل گوناگون ناموفقند .در زمینه تجارت نیز همین غریزه بروز میکند و هرکه سعی دارد کسب و کار خود را به بهترین شکل به دیگران عرضه کند که از آن میتوان تحت عنوان تبلیغات یاد کرد.با ادامه مطلب در بخش بلاگ پارینا همراه باشید.

از نگاه فلسفی هم اگر به این بحث بنگریم بیان میشود که همانطور که معنا بی نهایت است یکسان هم میباشد. و شاید بهتر است گفته شود معنا یکسان است ولی میتوان آن را در فرم هایی در محدوده بی نهایت عرضه کرد.

 

 

اهمیت تبلیغات

با من آنگونه صحبت کن که دوستتر دارم

مثالی است که شاید به گوش همگان آشنا باشد که روزگاری پادشاهی خوابی را دید و از معبران دربارش خواست که تفسیر خوابش را بگویند.یکی از معبران به پادشاه رو کرد و گفت همه افراد خانواده ات در جلوی چشمانت از بین میروند و تو آنهارا از دست خواهی داد .

پادشاه بر او غضب کرد و حکم اعدامش صادر شد.ولی معبری دیگر گفت عمر پادشاه پاینده و طولانی تر از همگان است و پادشاه خشنود وی را پاداش داد.پس به این نتیجه میتوان دست یافت که معنایی واحد را میتوان در فرم هایی متفاوت عرض کرد و این فرم است که جلادهنده و زیبنده ی معناست.امروزه نیز همان فرم است.

چه بسیار شرکت هایی در دنیا وجود دارند که شاید از لحاظ کیفیت از خیلی از برند های مطرح برتر باشند ولی به دلیل فرم نامناسب معرفی خدماتشان ازجایگاه بالایی در رقابت برخوردار نیستند.

اهمیت تبلیغات در فضای مجازی

در ادامه مقاله اهمیت تبلیغات به این بحث در حوزه ی شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.امروزه تبلیغات در فضای مجازی نقش مهمی را در رشد و توسعه و برندینگ شرکت ها دارد که در صدر آن تبلیغات در گوگل میباشد.این کمپانی معتبر آمریکایی بستری بسیار مناسب برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند در این زمینه کسب و کار خودشان را به بهترین شکل ارائه دهند و زمینه ساز رشد و تعالی اقتصادی خود شوند.

پس میتوان نتیجه گیری نمود معنا در زندگی همه ی ما ثابت است که همان موفقیت است و ما سالها در این کره ی خاکی تنها به دنبال بهترین فرم رسیدن به آن هستیم.کاش همه ما ایمان داشته باشیم برای موفقیت این تبلیغات است که مسیر را کوتاه تر میکند.

آن هم در شرایطی که این کلمه از همیشه بی رحم تر است و برای برندسازی، مسیری ناگزیر است و هر چه بیشتر به سوی آن اقتدا کنیم بی شک، احوالات کسب و کار ما بهتر میشود.اینها حتی گاهی با اتحادشان مخاطب بیشتری جذب میکنند و این یکی از تکنیک های آنها برای محبوب شدن است.

این ارائه تجربه ایست که در طول سالها فعالیت در زمینه تبلیغات و از مواجهه با دوستداران موفقیت به دست آورده ایم.ما در تمام این مدت شاهد موفقیت کسانی بوده ایم که به راستی به یک جمله اعتماد کرده اند.اینکه تبلیغات هزینه نیست.به تجارب یکدیگر اعتماد کنیم،پارینا مشتاق موفقیت شماست.

شیوه نوین تبلیغات در فضای مجازی

تبلیغات در فضای مجازی خود شیوه ای نو به حساب می آید اما این سبک تبلیغات خود مدام در حال به روزشدن است.بعضی از این شیوه ها مقبول اکثریت جامعه هستند اما دسته ای دیگر را فقط گروه های خاصی میپسندند.اگر تا ده سال پیش کسی میگفت شغل من به اینستاگرام وابسته است همه به او متعجب نگاه میکردند اگر در نظر بگیریم نمیخندیدند.

حال آنکه واقعیت امروز فضای مجازی همینست که داریم میبینیم. عده ای فروشگاه خود را به اینستاگرم و تلگرم آورده اند و محصولاتشان را در آنجا معرفی میکنند.بخشی دیگر از فعالان اینستاگرام کسانی هستند که جذب فالوئر بسیار برایشان اهمیت دارد چراکه با بیشتر شدن دنبال کنندگانشان، معروفتر میشوند.

این معروفیت برای آنها پول آور است. مثلا صفحاتی که دنبال کنندگان میلیونی دارند پولی که بابت تبلیغ مشاغل دیگر دریافت میکنند بسیار بالاست.این مساله وقتی معنا می یابد که صفحات آنها را با صفحات دارای چند هزار دنبال کننده مقایسه کنیم.جالب اینجاست که در میان این به اصطلاح بلاگرها، فودبلاگرها یا تبلیغ کنندگان صفحات آشپزی از همه محبوب ترند و بلاگرهای امور زیبایی.

اصولا در کشورهای پیشرفته این بلاگرها باید جوابگوی مسائلی باشند و زمان زیادی را برای تحقیق صرف کنند اما در کشور ما این مساله لزوما مدنظر مخاطبان نیست.آنها اغلب میخواهند اوقات فراغت خود را به اینستاگرام اختصاص دهند و به اصطلاح روحیه شان با دیدن پیج های شاد عوض شود.

اما در این میان این دیگر مهم نیست که بلاگری که دارد سفیدکننده ی دندان برای مصرف روزانه ی آدم ها تبلیغ میکند چقدر از مضرات مصرف پی در پی این محصول آگاه باشد.بنابراین تحقیق در این زمینه ها برخلاف جاهای دیگر دنیا به عهده ی خود مخاطب است. و این ثابت میکند که گرچه تبلیغات اهمیت دارند اما نه به هر قیمتی!

 

با ما موفقید.

keyboard_arrow_up